آمریکا در جنگ الکترونیکی مغلوب ایران شد...

وی افزود: آمریکا همیشه برای گرفتن اطلاعات خود از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می‌کرد و اکنون آمریکا با چالش بزرگی رو به رو است چرا که به سیستم اطلاعاتی و الکترونیکی آنها نفوذ شده است.

حطیط شکار دومین پهپاد آمریکایی توسط ایران را باعث خرد شدن هیبت آمریکا و داری ابعاد استراتژیک خواند و تصریح کرد، آمریکا همیشه فکر می کرد که خود بر جهان سیطره دارد و می تواند امور را آن طور که دوست دارد پیش ببرد اما امروز ایران این قاعده را در هم شکسته و هیبت استراتژیک آمریکا در جهان را از بین برده است.

وی با اهمیت خواندن این اقدام ایران گفت: اینکه ایران برای دومین بار موفق به زمین گیر کردن این پهپاد شده اهمیت بسیار بالایی دارد. چرا که آمریکا می توانست در این مدت مشکلات موجود در سیستم الکترونیکی خود را حل کند. اما ناتوانی آنها در حل این مشکل نشان از ضعف آمریکا است.

مقام نظامی سابق لبنان درباره هدف آمریکا از تکرار این چنین اقداماتی گفت: آمریکا قصد داشت تکنولوژی ایران را محک بزند و آمریکا می خواست مطمئن شود که آیا زمین گیر شدن پهپاد خود در ایران مساله ای اتفاقی بود یا نه. اما آمریکا بازهم با شکست مواجه شد.

حطیط درباره موضع واشنگتن و تکذیب عجولانه این خبر توسط آمریکا اظهار داشت: آمریکا نتوانست مشکلات موجود در سیستم الکترونیکی خود را حل کند بنابراین به ناچار مجبور شد که این خبر را تکذیب کند اما دیگر هیچ کس این موضع گیری آمریکا را باور نمی‌کند.

وی زمین‌گیر کردن دو پهپاد آمریکایی توسط ایران و ارسال پهپاد مقاومت به سرزمین های اشغالی را موفقیتی بزرگ برای محور مقاومت دانست و تصریح داشت: بین محور مقاومت و دشمن جنگ الکترونیکی وجود دارد. اتفاقات چند ماهه اخیر این مساله را به خوبی نشان می دهد. یکی زمین گیر شدن اولین هواپیمای تجسسی آمریکا در ایران و دومی عملیات ایوب که هواپیمای حزب الله به مدت 3 ساعت در آسمان اسرائیل پرواز می کرد و سومین پیروزی هم حادثه امروز و زمین گیر شدن پهپاد آمریکایی در خاک ایران است. محور مقاومت در مقابله با دشمن موفقیت و پیروزی های پیاپی به دست آورده که هیچ کس نمی تواند این موفقیت‌های بزرگ را انکار کند

/ 0 نظر / 3 بازدید