حیوانات جاسوس اسراییلی+ عکس و فیلم

شکار کرکس اسراییلی در عربستان

به گزارش "جروزالم‌پست"، اوهاد هاتزوف Ohad Hatzofe، زیست‌شناس موسسه پارک‌ها و طبیعت اسراییل ادعا کرده است که استفاده از پرنده‌ها به عنوان ابزار آلات جاسوسی مضحک است. اما شواهد چیز دیگری نشان می‌دهد. 

در سال 2011، کرکسی توسط یک شکارچی در عربستان سعودی شکار شد که یک دستگاه جی‌پی‌اس و یک برچسب "دانشگاه تل‌آویو" روی پای آن نصب شده بود. به گزارش Thestar، به احتمال بسیار زیاد، این پرنده توسط اسراییل برای جاسوسی در کشور عربستان فرستاده شده بود.


"بندر بن‌سلطان"، رئیس سرویس اطلاعاتی و امنیتی عربستان که ید طولایی در رابطه با صهیونیست‌ها دارد این مسئله را تکذیب کرد و ادعا کرد که پرنده برای اهداف علمی مورد استفاده قرار گرفته است.

مرغ مگس‌خوار

در ماه می سال 2012، یک مرغ مگس‌خوار اروپایی با برچسب اسراییلی در روستایی در مرز جنوب شرقی ترکیه توسط روستایی‌ها پیدا شد. روستایی‌ها اذعان کرده‌اند که پرنده با خود ریزتراشه‌ای همراه داشته است.


شکار یک پرنده دیگر در سودان

در دسامبر سال 2012، یک روزنامه سودانی اعلام کرد که دولت این کشور کرکسی را در شهر کرینک Kereinek، شکار کرده است که احتمالا برای اسراییل جاسوسی می‌کرد و به روی پای آن یک برچسب عبری وجود داشته و مجهز به تجهیزات الکترونیکی بوده است.

بر اساس این گزارش، این کرکس در منطقه دارفور در غرب سودان اسیر شده است. پس از آن مقامات سودانی اعلام کردند اسرائیل از کرکس‌ها برای جاسوسی از کشور آنها استفاده می‌کند. در واقع، تجهیزاتی که به کرکس وصل شده، شامل سیستمی است که اطلاعات از جمله تصاویر را از طریق ماهواره‌های ارتباطی جمع‌آوری می‌کند. علاوه بر این سیستم، تراشه جی‌پی‌اس نیز به این پرنده نصب شده است.

یک روزنامه مصری در بخشی از گزارش خود اذعان کرده است که  مقامات امنیتی سودان حتی توانستند مشخص کنند که تجهیزات یافت شده بر روی کرکس متعلق به دانشگاه الخیل در سرزمین‌های اشغالی بوده و لوگوی دانشگاه نیز بر روی آن قرار داشته است.

گفته شده بر روی نواری که به پای این کرکس بسته شده، به زبان عبری نوشته شده؛" سازمان طبیعت اسرائیل؛ بیت‌المقدس".


استفاده رژیم صهیونیستی از کوسه‌های قاتل

به گزارش الاحرام انگلیسی، در دسامبر سال 2010، چندین کوسه به سواحل جنوبی صحرای سینا در شرم‌الشیخ حمله کردند. در پی این حملات، کاپیتان مصطفی اسماعیل در مصاحبه‌ای با شکبه Egypt Today اذعان کرد که در یکی از کوسه‌های شکار شده تجهیزات ردیابی اسراییلی پیدا کرده است. شهردار شرم‌الشیخ نیز در سخنانی اعلام کرد که موساد با فرستادن کوسه به آب‌های مصر قصد دارد تا صنعت توریسم در این کشور را فلج کند.

آزار و اذیت فلسطینی‌ها با استفاده از حیوانات موذی

 

 

 

رژیم صهیونیستی با استفاده از حیوانات موذی قصد دارد تا اعراب سرزمین‌های اشغالی را تحت فشار قرار داده تا داوطلبانه این مناطق را ترک کنند، هم‌چنین شهرک‌نشین‌ها نیز با کمک سازمان‌های اطلاعاتی با روانه کردن گله‌های خوک و گرازهای وحشی در میان مزارع فلسطینی‌ها محصولات آن‌ها را تخریب می‌کنند.

نفوذ موش‌ها به فاضلاب اعراب ساکن در سرزمین‌های اشغالی

به گزارش جروزالم‌پست به نقل از خبرگزاری وفا، اسراییل از موش‌ها برای بیرون راندن خانواده‌های عرب از شهر بیت‌المقدس استفاده می‌کند. در گذشته نیز فلسطینی‌ها اسراییل را متهم به استفاده از خوک‌ها برای بیرون راندن فلسطینی‌ها از کرانه باختری کرده بودند. بنا به گزارش‌های مردمی در این خبرگزاری آمده است که گله‌های بزرگ خوک‌های وحشی به زمین‌های کشاورزی فلسطینی‌ها حمله کرده‌اند.

به گزارش وفا، سرویس‌های جاسوسی اسراییل به واسطه شهرک‌نشین‌ها این موش‌ها را در فاضلاب مناطق عرب‌نشین رها می‌کنند.

حسن خاطر مدیر کل جبهه اسلامی-مسیحی در سرزمین‌های اشغالی، در این رابطه می‌گوید: این اقدامات برای آزار و اذیت عرب‌های ناحیه است تا زندگی آن‌ها را خراب کرده و در نهایت مجبور به ترک این شهر قدیمی و مذهبی شوند.


/ 0 نظر / 4 بازدید