بازدید فرمانده نیروی دریایی آجا از نمایشگاه مطبوعات

فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از نمایشگاه مطبوعات:

رسانههای بابصیرت سنگر محکم و خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز فرزندان متعهد و متخصص ایرانی در نیروهای مسلح به توانمندی طراحی، تولید، تعمیر و نگهداری انواع تجهیزات دفاعی دست یافته و به خودکفایی کامل رسیده اند.

امیر دریادار حبیب الله سیاری روزجمعه در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در مصلی امام خمینی (ره) افزود: پیش از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ایران در زمینه تجهیزات و لوازم دفاعی، به کشورهای غربی وابسته بود.

امیر دریادار سیاری اظهارداشت: ما معتقدیم که چقدر تحریم ها بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بیشتر شود، این تحریم ها نشان دهنده افزایش توانمندی و اثرگذاری نظام مقدس ما در منطقه است.

وی تصریح کرد: امروز نیروهای جمهوری اسلای ایران از چنان توانمندی و آمادگی برخوردار است که می تواند به هر تهدید احتمالی دشمن و با هر میزانی در سطح، زیر سطح و هوا جواب دندان شکنی دهد.

امیر دریادار سیاری در ادامه در مورد آخرین فعالیت های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: اکنون بیست و دومین ناو گروه نیروی دریایی ارتش که وظیفه حفظ و حراست از خطوط مواصلاتی و امنیت دریایی شناورهای نفتکش و تجاری جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارد، در بندر سودان پهلو گرفته است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد تحریم های کشورهای غری علیه کشورمان نیز گفت: ایران اسلامی همواره در طول 33 سال گذشته با تحریم کشورهای غربی روبرو بوده و این کینه توزی ها، مساله تازه ای برای ما نیست.

امیر دریادار سیاری ادامه داد:من معتقد هستم هر چقدر این خباثت ها بیشتر شود، به طور حتم ایرانیان آب دیده تر می شوند و فقط باید این هنر را داشته باشیم که تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

وی تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر همین اساس نیز همیشه سعی کرده است تا هر تحریم و محدودیتی را به فرصت تبدیل کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه با اشاره به نقش رسانه ها در مقابله با جنگ نرم دشمن ، گفت: رسانه، مطبوعات و خبرگزاری های بابصیرت، سنگر محکم و خط مقدم جبهه ها در مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

امیر دریادار سیاری ابراز امیدواری کرد که تمامی رسانه های کشور این ویژگی را داشته باشند تا در دفاع از کیان کشور در خط مقدم مقابله با دشمنان باشند.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید