نابودی اسرائیل در هشت ساعت

کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به جنگ‌های 33 روزه،‌22 روزه و هشت روزه گفت: اگر اسرائیل دوباره حماقت‌های خود را تکرار کند و جنگی را به وجود بیاورد، قطعاً 8ساعته از بین خواهد رفت.

محمد صادق‌الحسینی کارشناس مسائل منطقه در همایش زنده باد مقاومت که در دانشگاه آزاد تهران مرکز برگزار شده بود با بیان اینکه پیروزی اخیر غزه به عنوان فرهنگ مقاومت است، اظهار داشت: جنگ اسرائیل علیه غزه از جنس نامتقارن است.

صادق‌الحسینی با بیان اینکه پایه‌گذار تئوریک جنگ نامتقارن خداوند است، تصریح کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید «ای پیامبر مؤمنین را برای جنگ بسیج کن که 20نفر از شما می‌تواند 200نفر از دشمن را از بین ببرد و همچنین اگر شما 100نفر باشید می‌توانید 1000نفر از دشمن را از بین ببرید زیرا دشمنان جاهل هستند و فقط محاسبات مادی انجام می‌دهند».

این کارشناس مسائل منطقه با اشاره به جنگ 33روزه لبنان، گفت: در جنگ 33روزه‌ای که علیه لبنان انجام شد یک نفر 33 روز در سنگر انفرادی برای مقابله با دشمن تکان نخورد و بعد از پیروزی وقتی که به خانه خود رفته بود نمی‌توانست بدون پوتین بخوابد ولی دشمن وحشت‌زده است و می‌خواهد در اولین فرصت فرار کند.

صادق‌الحسینی ادامه داد: در جنگ 33روزه لبنان رئیس ستاد نیروهای مشترک اسرائیل تمام سهام خود را فروخت و به دنبال آن بود که به اروپا فرار کند. به همین دلیل است که سید حسن نصرالله می‌گوید خانه اسرائیل از خانه عنکبوت ضعیف‌تر و نازک‌تر است.

کارشناس مسائل خاورمیانه به دیدار امیر کویت با جرج‌بوش اشاره کرد و گفت: دیدار امیر کویت و جورج بوش که در روزهای عاشورا و تاسوعا صورت گرفت؛ امیر کویت به جرج‌بوش گفت: که اینها 1400سال پیش کشته دادند و هنوز به دنبال انتقام‌گیری هستند و نمی‌شود با اینگونه اشخاص جنگ را ادامه داد.

صادق‌الحسینی گفت: حضرت امام بارها فرمودند که بر خود تلقین کنید که می‌توانید و خواهید توانست.

وی افزود: تمام کشورهای منطقه و خیزش‌های عربی در طی 33سال گفتند ما می‌توانیم و بر همین اساس بود که فرعون مصر را پایین کشیدند و برای ریشه‌دار کردن انقلاب خود همچنان تلاش می‌کنند.

این کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه جنگ اراده‌ها با نام مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: ظاهر امر این است که ما الان در محاصره هستیم ولی ما همواره قوی‌تر هستیم زیرا در زمینه‌های مختلف ایستادگی می‌کنیم.

/ 0 نظر / 3 بازدید