صبح امروز و در کلاس خارج فقه صورت گرفت؛

تقدیر رهبر انقلاب از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در حماسه باشکوه 22بهمن


رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کلاس درس خارج فقه از بصیرت، شجاعت و موقع شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن تشکر کردند و این حماسه را بزرگترین نعمت الهی دانستند که باید برای همه عمر شکرگزاری کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(دوشنبه) در کلاس درس خارج فقه با تقدیر و تشکر از بصیرت، شجاعت و موقع شناسی ملت ایران در خلق حماسه عظیم مردمی و باشکوه 22 بهمن، این حضور گسترده مردمی را حادثه‌ای بزرگ خواندند و تأکید کردند:حضور همه اقشار از پیر و جوان، زن و مرد در صحنه آن‌هم در شرایطی که 34 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است، بزرگترین نعمت الهی است که باید همه عمر را برای آن شکرگزاری کرد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای ضمن مقایسه برگزاری سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران با سایر کشورهایی که در آن انقلاب رخ داده است افزودند:هنر بزرگ و برجسته این است که در ایران مردم خود، صاحبان انقلاب و کشور هستند و کار برگزاری جشن انقلاب بر دوش خود آنان است‌ و به همین دلیل مردم از این ثروت عظیم، که مایه عزت و استقلال آنهاست حمایت می‌کنند و هرجا که نیاز باشد حضور خود را نشان می‌دهند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تشکر از یکایک مردم ایران برای حضور به موقع در صحنه افزودند:درست در لحظه‌ای که دشمنان استقلال و عزت ملت ایران انتظار داشتند که مردم به ندای انقلاب و ندای جمهوری اسلامی پاسخ ندهند، مردم با حضور خود دشمن را ناکام و مأیوس کردند.

ایشان با تأکید بر این‌که دشمنان در تبلیغات تلاش می‌کنند که این صحنه‌های عظیم مردمی را کمرنگ جلوه دهند، افزودند:البته آنان واقعیات صحنه را می‌بینند و می‌فهمند و آن را تحلیل می‌کنند و به این نتیجه می‌رسند که نمی‌شود با این ملت مواجه شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: حماسه22 بهمن , قدردانی رهبر از حضور مردم


تاريخ : ٢۳ بهمن ۱۳٩۱ | ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ | نویسنده : قلی پور | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.